My tickets
User settings
Help / FAQ
Log Out
Organizer settings
Club 8 dynamo cover2
Club 8 dynamo
Dynamo
Dynamo logo 01 v6 v4 v23
To 23.2. YouTubeJukeboxi: Juha Nousiainen ja yleisön toivemusavideot, vapaa pääsy
Nightlife
Free entry
Thursday, February 23 at 23:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Salaliitto2016 kuvasarimarkus
PE 24.2. SALALIITTO @ Dynamo
Music
salaliitto
Friday, February 24 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Dynamoprofiilikuva
PE 24.2. DJ’t Vera Wolf & Jännäri (DOWN) + DJ Ricardo (UP)
Nightlife
Free entry
Friday, February 24 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
15134687 10154712669457905 3932759276628600170 n
LA 25.2. ASA & ME-ME @ Dynamo
Music
ASA
ME-ME
Saturday, February 25 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Dynamo logo 01 v6 v19
LA 25.2. DJ’t Fog (DOWN) + ASÄ-djsucks! (UP)
Nightlife
DJ
Saturday, February 25 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Servo 2
PE 3.3. MARTTI SERVO & NAPANDER @ Dynamo
Music
martti
servo
napander
Friday, March 3 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Pimeys 0569 tero ahonen 3
LA 4.3 PIMEYS @ Dynamo
Music
Pimeys
Saturday, March 4 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
16427610 1432361590150106 7913982963336733773 n
PE 10.3. PÖLLÖT (levynjulkkarit) @ Dynamo
Music
pöllöt
Friday, March 10 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Gettomasa 3 1
LA 11.3. GETTOMASA @ Dynamo
Music
gettomasa
Saturday, March 11 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Litku
PE 17.3. LITKU KLEMETTI & TUNTEMATON NUMERO + LOKIT @ Dynamo
Music
Friday, March 17 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Joosekeskitaloyhtye akiroukala vaaka
Pe 24.3 JOOSE KESKITALO @ Dynamo
Music
joose
keskitalo
Friday, March 24 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
12471377 1118684051489190 8426527372408859724 o
KE 29.3. LIIMA (DK/FIN) @ Dynamo
Music
liima
Wednesday, March 29 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Kappi1 web
La 1.4. PEKKO KÄPPI & K:H:H:L @ Dynamo
Music
pekko
käppi
Saturday, April 1 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Ruudolf 2
LA 8.4. RUUDOLF @ Dynamo
Music
Saturday, April 8 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
Lyomattomat studioruutu omppu
La 15.4. LYÖMÄTTÖMÄT@ Dynamo
Music
LYÖMÄTTÖMÄT
Saturday, April 15 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku
16707401 1582125008471929 8093704858904577212 o
La 22.4. IISA + KAURIINMETSÄSTÄJÄT @ Dynamo
Music
iisa
kauriinmetsästäjät
Saturday, April 22 at 21:00 - 04:00
Dynamo
Linnankatu 7, 20100 Turku